Atul bought 30 kg of rice at 8.50 per kg?

Can you answer this doubt?

People are searching for an answer to this question.
This discussion on Atul bought 30 kg of rice at 8.50 per kg? is done on EduRev Study Group by SSC Students. The Questions and Answers of Atul bought 30 kg of rice at 8.50 per kg? are solved by group of students and teacher of SSC, which is also the largest student community of SSC. If the answer is not available please wait for a while and a community member will probably answer this soon. You can study other questions, MCQs, videos and tests for SSC on EduRev and even discuss your questions like Atul bought 30 kg of rice at 8.50 per kg? over here on EduRev! Apart from being the largest SSC community, EduRev has the largest solved Question bank for SSC.
This discussion on Atul bought 30 kg of rice at 8.50 per kg? is done on EduRev Study Group by SSC Students. The Questions and Answers of Atul bought 30 kg of rice at 8.50 per kg? are solved by group of students and teacher of SSC, which is also the largest student community of SSC. If the answer is not available please wait for a while and a community member will probably answer this soon. You can study other questions, MCQs, videos and tests for SSC on EduRev and even discuss your questions like Atul bought 30 kg of rice at 8.50 per kg? over here on EduRev! Apart from being the largest SSC community, EduRev has the largest solved Question bank for SSC.